LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Dragūnų kvartalas Klaipėdoje
PRESTIŽINIS DRAGŪNŲ KVARTALAS KLAIPĖDOJE Dragūnų kvartalas – tai 14 daugiabučių gyvenamųjų namų projektas šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje prie Girulių miško, kurį nuo 2006 m. vysto UAB „Pamario troba“.
KOKYBĖ UŽ YPAČ PATRAUKLIĄ KAINA
"PRIEGLIAUS BUTAI" ALKSNYNĖJE. KOKYBIŠKI IR EKONOMIŠKI NAUJOS STATYBOS BUTAI UŽ YPAČ PATRAUKLIĄ KAINĄ ! KLAIPĖDOJE PRIEGLIAUS g. 4, TAI JŪSŲ GALIMYBĖ,IŠPILDYTI SAVO SVAJONE
DRAGŪNŲ g. DAUGIABUČIŲ NAMŲ KVARTALAS
Daugiabučių namų kvartalas Dragūnų g. šiaurinėje Klaipėdos dalyje, šalia Girulių miško, 10 hektarų plote, suprojektuotas daugiabučių gyvenamų namų kvartalas, buvusio Aulaukio dvaro vietoje.
FAUSTOS NAMAI
Faustos kvartalas - nauji butai Palangoje nuo 960 Eur už kvadratinį metrą: požeminis parkingas, liftai į visus aukštus, aptverta teritorija su automatiniais vartais, iki jūros tik 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties.
SUKITE LIZDUS GANDRALIŠKĖSE!!
GANDRALIŠKĖS – tai naujų gyvenamųjų namų rajonas Klaipėdos mieste, suteikiantis gyvenimo kokybę ir prestižą jo gyventojams ir verslininkams, patrauklus savo infrastruktūra, geografine padėtimi, teikiamais patogumais, technologinėmis naujovėmis. Tai puiki investicija į ateitį! 

Butai

Namai

Žemės sklypai

Sodybos

Sodai