LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Sklypai, žemė
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Sklypas pardavimui

Skelbimo ID:

414277

Savivaldybė:

Kretingos r. sav.

Adresas:

Kretinga, Kastyčio g.

Sklypo plotas:

20.7 a.

Sklypo paskirtis:

Namo statybai

Komunikacijos:

Yra

Kaina:

7660 € 370.05 €/a.

   
 

Yra elektra, yra komunikacijos, šalia gyvenamieji namai

 
 

TIK 370 €/aras. LABAI GERAS PASIULYMAS. SURANDI DRAUGĄ, PERKATE DU SKLYPUS IR GAUNATE PAČIA GERIAUSIA VIENO ARO KAINA NAMO STATYBAI
PERKI DU ŠALIA ESANČIUS SKLYPUS, 9.70 aru (Kastyčio g. 8J ) ir 11 aru (Kastyčio g. 8I) pridetame planelyje nurodyti rodyklėmis. Vienas aras 370 € ir Bendra suma TIK 7.660 € AKCIJINIS Sklypas randasi ant nedidelio šlaito iš kurio atsiveria gražus vaizdas į rytus ir pietus kur teka bevardis upelis, šlaito apačioje puiki galimybė pasistatyti pirtį. Prie sklypu išpiltas sauso asfalto dangos kelias, atvesta elektra ir pastatytos elektros dėžės.
Yra keli sklypai ant kurių numatyta pastatyti kotedžai arba dvibučiai sudubliuoti namai. Jei turite draugą, kuris kaip ir jūs nori gyventi nuosava name, bet nenori didelio sklypo, mes galime suorganizuoti, o mūsų statytojas gali pastatyti jūsų svajonių namus ant vieno iš pasirinktu sklypų. Visai jums rūpimais klausimais galite kreiptis nuorodoje esamu telefono numeriu ar elektroniniu paštu. Padedame tvarkyti pirkimo pardavimo dokumentus, taip pat padedame gauti paskolas isskirtinemis salygomis. Patariame nekilnojamojo turto klausimais.
ID. 414277

 
 

Arunas,
8 670 98110
(8 46) 411673
arunas@avitera.lt