LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Butai
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Butas pardavimui

Skelbimo ID:

3nidosg.

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Žvejybos uostas, Nidos g.

Plotas:

51.88 m²

Kambarių skaičius:

3

Aukštas:

8 iš 8

Pastatymo metai:

2019

Namo tipas:

Mūrinis

Šildymas:

Reguliojamas

Būklė:

Naujas

Balkonai:

yra

Kaina:

71200 € 1372.4 €/m²

   
 

Nauja statyba

 
 

Klaipėdoje, Nidos g.72-29, Parduodamas naujos statybos, 3 kambarių 51.88 kv.m., jaukus, funkcionaliai suplanuotas, šiltas ir ekonomiškas butas. 8/8 aukštas BAIGTAS STATYTI 2019, 100% BAIGTUMAS ! Butus parduoda projekto vystytojas, pirkėjui netaikomas tarpininkavimo mokestis.
Klaipėda, Nidos g.72, Parduodami Naujos statybos butai su daline apdaila. Kokybiška statyba, B klasės šilumos varža, geri išplanavimai! Paskutinė galimybė pasirinkti iš likusių 2 butu. Visi butai 3 kambarių, skirtingais išplanavimais. Plotai nuo 51.80 iki 51.88 kv.m.
Kurdami šį projektą, projekto vystytojai bendradarbiavo su ilgametę darbo patirtį turinčiais dizaineriais, technikais, inžinieriais ir atskirų sričių specialistais, kad galėtu pasiūlyti aukščiausius kokybės kriterijus atitinkančius namus!
Nidos72 Klaipėdoje – tai jaukus, šviesus ir kokybiškas namas patogiam Jūsų gyvenimui. Galėsite mėgaukitis komfortu ir subtilia elegancija!
Jūs galite rinktis iš likusių keturių, 3 kambarių butu, aštuonių aukštų name. Patogūs butų išplanavimai, svetainės kartu su virtuve, atskiri miegamieji, vonios kambariai, kartu su wc ir įrengtu grindiniu šildymu. Kokybiški trijų stiklų, penkių kamerų plastikiniai langai. Visuose butuose kokybiškos šarvo durys su dviem užraktais. Atviro tipo balkonai. Siekdami įgyvendinti visus būsimų klientų lūkesčius, didžiausias dėmesys skyrtas kokybei, todėl statybų metu buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios tarptautinius standartus ir užtikrinančios maksimalų patvarumą ir statinių ilgaamžiškumą.
Šiuolaikiškas pastato fasadas derinamas su geriausiais sienų bei stogo apšiltinimo sprendimais ir ekonomiška individualia šildymo apskaitos sistema, siekiant energetinio efektyvumo ir nedidelių eksploatacijos sąnaudų.
Kurdami Nidos72 projektą, vystytojai rūpinosi ir apgalvojo kiekviena detale, nepraleisdami mažiausių smulkmenų, todėl šiandien galime pasiūlyti aukštos kokybės butus, atitinkančius išrankių pirkėjų poreikius. Daug dėmesio skirta energetiniam namo efektyvumui, todėl pritaikyti nauji technologiniai sprendimai, leidžiantys sutaupyti.
Kokybiški namai neatsiejami nuo jaukios, pilnai sutvarkytos ir kruopščiai prižiūrimos aplinkos. Sukurta galimybė pasislėpkite nuo miesto triukšmo ir leidžianti skirti laiko maloniems pasivaikščiojimams su šeimos nariais ir draugais. Be to, šalia parko įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje atvažiave draugai ar svečiai galės palikti asmeninį transportą. Būsimi naujakuriai įsigydami parkavimo vietą uždarame namo kieme su nuleidžiama užtvara, po namu arba šalia namo, tampa visos bendruomenės narių.
Butai parduodami tik su automobilių stovėjimo aikštelėmis už papildoma kaina, (+2000 eur kieme prie namo - Raudona spalva), arba +2500 eur parkavimo vietos po namu - Mėlyna spalva). Pridedamas parkavimo vietu planas.
Geros gyvenimo sąlygos – tai ne tik ekonomiški ir komfortiški namai. Tai ir patogi viešoji infrastruktūra; ugdymo ir mokymo, prekybos ir paslaugų įstaigų ir įmonių tinklas, geras susisiekimas su miestu. Miesto senamiestis, prekybos centrai, kavines ir restoranai pasieksite itin lengvai ir greitai, naudodamiesi visuomeniniu viešuoju transportu, asmeniniu automobiliu, ir taip šiuo metu populiariu dviračiu, ar elektriniu paspirtuku.
Nuo naujų butų iki artimiausio prekybos centro kelios minutės kelio pėsčiomis ~ 300 – 500 m,Iki Eglės turgaus ~ 7 min. kelio pėsčiomis;
Vaikų ugdymo istaigos, (lopšeliai-darželiai) ~ 300 – 500 m.
Mokymo įstaigos (mokyklos-gimnazijos)~ 600-900 m.5 minutės – iki Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakulteto.

 
 

Vlada Simonaitienė,
8 600 27085
8 (46) 411673
vlada@avitera.lt