LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Sklypai, žemė
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Sklypas pardavimui

Skelbimo ID:

414303

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Grabiai, Linažolių g.

Sklypo plotas:

18.29 a.

Sklypo paskirtis:

Namo statybai

Komunikacijos:

Yra

Kaina:

37500 € 2050.3 €/a.

   
 

Geras privažiavimas, greta miško, yra elektra, kanalizacija, vandentiekis, yra komunikacijos, šalia gyvenamieji namai

 
 

Klaipėdos r. Grabių k. Linažolių g. 5. Parduodamas 18.29 aro namu statybos žemės sklypas, Užstatymas 20 %, su privestomis komunikacijomis šalia Karklės ir netoli jūros. Parduodamo sklypo, pardavimo kaina 37.500 eur. (2050 eur/aras) Šalia jau pastatytų naujų namų. Padarytas statybinis kelias iki asfaltuotos Pelėsakalių g ~ 100 metru žvurkelio. Elektra. Šalia miškas, be pastatų, geodeziniai matavimai. Čia visada ramu, gaivus ir tyras oras, jokių pramonės įmonių ir objektų. Iki Klaipėdos miesto centro galima nuvykti per 15 - 20 min., iki jūros Karklėje ~ 4 km, Iki Kalotės ežero šiek tiek daugiau negu 8 km. Iki Palangos centro ~15 km;. iki Klaipėdos centro ~ 15 km; Važiuoja maršrutinis Nr. 24 autobusas.
Sklypo adresas: Klaipėdos r. Grabių k. Linažolių g. 5
Pagrindinė naudojimo paskirtis: Kita;
Naudojimo būdas: Mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos;
Sklype įrengtos valstybei prikausančios melioracijos sistemos bei įrenginiai 0.1826 ha;
Matavimų tipas: Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius;
Kurortų apsaugos zonos 0.1826 ha;
Kadasrtinė vietovė: Girkalių k.v.
Bendras plotas: 0.1826 ha;
PROJEKTAVIMUI IR STATYBAI.
Namo aukštingumas – 8,50 m;
užstatymo plotas – 20%;
elektra: 10 KW elektros galios.
Žemės ūkio naudmenų našumo balas: ~ 43.1;
KOMUNIKACIJOS:
Prie sklypų privestos ir įregistruotos visos komunikacijos: elektros pastotė, vandentekio tinklai, buitinių nuotekų tinklai, biologinio valymo įrenginiai, privažiavimo keliai Grunto statybinis kelias. Situacijos plane matosi visi esminiai keliai – su asfalto danga iš Karklės į Klaipėda per Girulius arba magistralinių keliu Klaipėda – Palanga.
PRIVAŽIAVIMAS:
Privažiavimas nuo Klaipėdos per Melnerage, Girulius, Karkle į Grabius Linažolių g. arba Per Kalote, Zeigius, Kunkius, Dargužius į Grabius Linažolių g.
ATSTUMAI: ~ 3.5 km Iki Karklės; ~ 4 km iki jūros Karklėje; ~ 15 km iki Klaipėdos centro; ~ 15 km iki Palangos; Artimiausios gyv. Karklė ~ 3.5 km; Dargužiai ~ 2.5 km; Kunkiai ~ 3 km; Zeigiai ~ 5 km; Normantai ~ 6 km; Kalotė ~ 7 km;
Sklypas Karklės kurortinės gyvenvietės apylinkėse. Pati Karklės gyvenvietė, kaip ir minimas žemės sklypas yra tarp Klaipėdos ir Palangos miestų, maždaug vienodu ~15 km atstumu nuo jų nutolusi, prie Baltijos jūros su jos smėlėtais paplūdimiais ir pušynais. Su aplinkinėmis teritorijomis patenka į Pajūrio Regioninio parko teritorijos ribos, kurioms galioja papildomas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytas reglamentas. Karklė iš kadaise buvusios nedidelės žvejų gyvenvietės išaugo į kurortinę gyvenvirtę su specifinių uždarumu dėl Pajūrio Regioninio parko statuso. Tačiau ir čia įrengtas tarptautinis dviračių takas, Įsikųrę viežbučiai ir kavinės: „Žvejo sodyba“ bei „Gamtos perlas“. Kėkvienų metų Rugpjūčio mėn. vyksta tarptautinis muzikos ir šokių festivalis. Projektuojamas ir bus atstatytas mažųjų ir pramoginių laivų uostelis.
Parduodamo sklypo kaina 37500 €
Skelbimo ID. 414303

 
 

Arunas Simonaitis,
8 670 98110
(8 46) 411673
arunas@avitera.lt