LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Sklypai, žemė
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Sklypas pardavimui

Skelbimo ID:

414264

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Grabiai, Linažolių g.

Sklypo plotas:

34.3 a.

Sklypo paskirtis:

Namo statybai

Komunikacijos:

Yra

Kaina:

34000 € 991.25 €/a.

   
 

Yra elektra, kanalizacija, vandentiekis, yra komunikacijos, tinka sodybai, šalia gyvenamieji namai

 
 

Klaipėdos r. Grabių k. Linažolių g.22 Parduodamas namu statybos žemės sklypas su privestomis komunikacijomis šalia Karklės ir netoli jūros. Parduodamo 34.30 aro sklypo, pardavimo kaina 34.000 eur. Šalia jau prasideda naujų namų statyba. Komunikacijos prie sklypo. Padarytas statybinis kelias. Elektra. Šalia miškas, be pastatų, geodeziniai matavimai. Čia visada ramu, gaivus ir tyras oras, jokių pramonės įmonių ir objektų. Iki Klaipėdos miesto centro galima nuvykti per 15 - 20 min., iki jūros Karklėje ~ 4 km, Iki Kalotės ežero šiek tiek daugiau negu 8 km. Iki Palangos centro ~15 km;. iki Klaipėdos centro ~ 15 km; Važiuoja maršrutinis Nr. 24 autobusas. Sklypo adresas: Klaipėdos r. Grabių k. Linažolių g.
Pagrindinė naudojimo paskirtis: Kita;
Naudojimo būdas: Mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos;
Sklype įrengtos valstybei prikausančios melioracijos sistemos bei įrenginiai 0.3430 ha;
Matavimų tipas: Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius;
Kurortų apsaugos zonos 0.3430 ha;
Kadasrtinė vietovė: Girkalių k.v. Bendras plotas: 0.3430 ha;
PRIVAŽIAVIMAS:
Privažiavimas nuo Klaipėdos per Melnerage, Girulius, Karkle į Grabius Linažolių g. arba Per Kalote, Zeigius, Kunkius, Dargužius į Grabius Linažolių g.
ATSTUMAI: ~ 3.5 km Iki Karklės; ~ 4 km iki jūros Karklėje; ~ 15 km iki Klaipėdos centro; ~ 15 km iki Palangos; Artimiausios gyv. Karklė ~ 3.5 km; Dargužiai ~ 2.5 km; Kunkiai ~ 3 km; Zeigiai ~ 5 km; Normantai ~ 6 km; Kalotė ~ 7 km;
PROJEKTAVIMUI IR STATYBAI.
Namo aukštingumas – 8,50 m; užstatymo plotas – 10%; elektra: 10 KW elektros galios.
Žemės ūkio naudmenų našumo balas: ~ 40;
KOMUNIKACIJOS:
Prie sklypų privestos ir įregistruotos visos komunikacijos: elektros pastotė, vandentekio tinklai, buitinių nuotekų tinklai, biologinio valymo įrenginiai, privažiavimo keliai Grunto statybinis kelias. Situacijos plane matosi visi esminiai keliai – su asfalto danga iš Karklės į Klaipėda per Girulius arba magistralinių keliu Klaipėda – Palanga.
Sklypas Karklės kurortinės gyvenvietės apylinkėse. Pati Karklės gyvenvietė, kaip ir minimas žemės sklypas yra tarp Klaipėdos ir Palangos miestų, maždaug vienodu ~15 km atstumu nuo jų nutolusi, prie Baltijos jūros su jos smėlėtais paplūdimiais ir pušynais. Su aplinkinėmis teritorijomis patenka į Pajūrio Regioninio parko teritorijos ribos, kurioms galioja papildomas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytas reglamentas. Karklė iš kadaise buvusios nedidelės žvejų gyvenvietės išaugo į kurortinę gyvenvirtę su specifinių uždarumu dėl Pajūrio Regioninio parko statuso. Tačiau ir čia įrengtas tarptautinis dviračių takas, Įsikųrę viežbučiai ir kavinės: „Žvejo sodyba“ bei „Gamtos perlas“. Kėkvienų metų Rugpjūčio mėn. vyksta tarptautinis muzikos ir šokių festivalis. Projektuojamas ir bus atstatytas mažųjų ir pramoginių laivų uostelis.
Parduodamo 34.30 arų sklypo kaina 34.000 €
Skelbimo ID. 414264

 
 

Arunas Simonaitis,
8 670 98110
(8 46) 411673
arunas@avitera.lt