LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Namai Palangoje
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Namas pardavimui

Skelbimo ID:

n1086

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Dauparų k.,

Plotas:

250 m²

Sklypo plotas:

25 a.

Kambarių skaičius:

5

Aukštų

2

Pastatymo metai:

2007

Namo tipas:

Mūrinis

Kaina:

289617 € 1158.47 €/m²

   
 

Nauja statyba

 
 

Parduodamas 100 procentų baigtumo namas su mansarda ir garažu.

25 a žemės sklype, su leidimu padalinimui i du sklypus. Ypatingai geras susisiekimas. 9km nuo Klaipėdos. Sklypo įvažiavimas jungiasi su 1-os kategorijos Respublikiniu keliu, nuolat valomas. 50m iki maršrutinio autobusiuko, 250m iki autobusų sustojimo.2007 metais baigta statyba ir priduotas namas.

namas parduodamas su visais baldais (gaminti pagal užsakymą), integruota virtuvės buitinė technika ( indukcinė kaitlentė, orkaite(gorenje) ir kt.). Visi langai su roletais, tinkleliais nuo vabzdžių (dextera). Židinys su kapsule, internetas, palydovinė Tv.paliksim naują žoliapjovę, trimerį žolei, elektrinį pjūklą, sodo įrankius ir kt..namą statėm ne pardavimui, medžiagos parinktos kokybiškos, naujų technologijų, sertifikuotos. Name jauki atmosfera, gera energija.techniniai duomenys:

sienos iš akyto betono blokelių: išorinės 43cm pločio (apšiltintos), vidinės 24cm pločio (purkštos vienalyčiu “knauf” gipsu). Labai gera šilumos ir garso izoliacija.

stogas dengtas originalia Rannila skarda (šiltintas 30cm).

Šildomos visos 1-o aukšto grindys. 2-me aukšte šildomos vonios kambario grindys, kitur radiatoriai.

name įrengtos dvi šildymo sistemos: 1. Automatinis dujinis/kondensacinis pečius. 2. Naujausių technologijų, ekonomiškas joninis katilas Galan (2008 lapkritis).

Įrengtos: ventiliacijos sistema; namo apsaugos sistema; 380v. maitinimas, elektros instaliacija “protingai” suprojektuota (lauko apšvietimas valdomas ir iš miegamojo kambario ir kt.).

vanduo tiekiamas iš 120m. miestelio gręžinio, name įrengti stacionarūs filtrai visam vandentiekiui. Sertifikuota, brangi nuotekų valymo sistema “bioclear“.

 
 

Lina,
860156002
(8 46) 411673
lina@avitera.lt