LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Sklypai, žemė
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Sklypas pardavimui

Skelbimo ID:

414KAS

Savivaldybė:

Kretingos r. sav.

Adresas:

Kretinga, Kastyčio g.

Sklypo plotas:

9.7 a.

Sklypo paskirtis:

Namo statybai

Komunikacijos:

Nėra

Kaina:

4800 € 494.85 €/a.

   
 

GERAS PASIULYMAS 9.70 arų TIK 4800 €. Perkant du šalia esancius sklypus kaina TIK 7.700 €.
Kretingos mieste, Kastyčio g. 8J parduodamas 9.70 arų namų valdos sklypas mažaauksčių gyvenamųjų namų statybai. Išduodami leidimai namo statybai su vietiniais valymo įrenginiais ir išgriebiamąją duobe, galima statyti dviejų su mansarda iki 10 metrų aukščio gyvenamąjį namą su leistinu iki 30 procentų žemės sklypo užstatymu. Aštuoni sklypai iš dvidešimt keturių yra parduoti ir ant šešių sklypų jau stovi pastatyti namai ir įsikurė pirmieji naujakuriai.
AKCIJINIS Sklypas randasi ant nedidelio šlaito iš kurio atsiveria gražus vaizdas į rytus ir pietus kur teka bevardis upelis, šlaito apačioje puiki galimybė pasistatyti pirtį. Prie sklypu išpiltas sauso asfalto dangos kelias, atvesta elektra ir pastatytos elektros dėžės. Parduodamo AKCIJINIO namų valdos 9.70 arų sklypo kaina TIK 4800 EUR. (500 €/vienas aras)
PERKANT DU ŠALIA ESANČIUS SKLUPUS, 9.70 aru (Kastyčio g. 8J ) ir 11 aru (Kastyčio g. 8I) pridetame planelyje nurodyti rodyklėmis. Vieno (1 aro) PARDAVIMO KAINA Tik 370 € ir Bendra suma TIK 7.700 €

Yra keli sklypai ant kurių numatyta pastatyti kotedžai arba dvibučiai sudubliuoti namai. Jei turite draugą, kuris kaip ir jūs nori gyventi nuosava name, bet nenori didelio sklypo, mes galime suorganizuoti, o mūsų statytojas gali pastatyti jūsų svajonių namus ant vieno iš pasirinktu sklypų. Susipažinti su siūlomu varijantu galit šitoje nuorodoje. http://www.avitera.lt/lt/nta/14958-parduodamas-namas-kretingos-m--nauja-statyba
Visai jums rūpimais klausimais galite kreiptis nuorodoje esamu telefono numeriu ar elektroniniu paštu. Padedame tvarkyti pirkimo pardavimo dokumentus, taip pat padedame gauti paskolas isskirtinemis salygomis. Patariame nekilnojamojo turto klausimais.

 
 

Arunas,
8 670 98110
(8 46) 411673
arunas@avitera.lt