LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Butai
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Butas pardavimui

Skelbimo ID:

29475Sv

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Klaipėda, Baltijos, Baltijos pr.

Plotas:

55 m²

Kambarių skaičius:

2

Aukštas:

2 iš 9

Namo tipas:

Renovuotas

Šildymas:

Reguliojamas

Būklė:

Tvarkingas

Balkonai:

yra

Kaina:

54000 € 981.82 €/m²

   
 

Klaipėdoje, Baltijos, Baltijos pr. Parduodamas 2 kambariu 55 kv.m.butas su baldais ir buit.techniką. 9/2 aukste Namas yra dalinai renovuotas. Butas laiptinėje randasi priešingoje pusėje nuo lifto, todėl bute nėra pašalinio garso. Bute sudėti plastikiniai langai, pakeisti radiatoriai ir santechnika. Visuose kambariuose laminatas, WC ir vonia kartu, yra dušas-vonia, bede. Šildymas reguliuojamas savarankiškai, todėl yra mažos šildymo kaštai. Efektyviai išnaudotos visos butui priklausančios erdvės.
Butas pasižymi itin funkcionaliu išplanavimu ir jaukumu, virtuve yra sujungta su svetaine. Kambariai nepereinami.Bute yra du įstiklinti balkonai, Didysis balkonas (eina per svetainė ir virtuvę) , mažasis (eina per miegamąjį). Balkonai yra skirtingose pusėse namo (pietų ir šiaures). Namas ir laiptinė yra sutvarkyti, laiptines duris rakinamos, bute yra telefonspynė, naujos pašto dėžutės.
Butas ypač tinka jaunai šeimai auginančiai vaikus. Po miegamojo langais yra darželis, mokyklos randasi taip pat šalia. Namas randasi ramioje vietoje, nes nėra pravažiuojamu kelių. Šalia namo yra vaiku aikštele, parkas, stadionas. Butas parduodamas su visais esamais baldais ir buitine technika (šaldytuvas, virykle, skalbimo mašina, indaplove) . Butas yra patogioje vietoje, iš kurios greitai pasieksite bet kurią miesto dalį tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Netoliese prekybos centras „Akropolis“, "Banginis" , "maisto parduotuvėlė"-100metru. Greitai pasieksite Naująją pėsčiųjų ir automobilių perkėlą, netoliese yra ir Klaipėdos „Švyturio“ arena.

 
 

Svetlana,
8 671 87962
8 (46) 411673
svetlana@avitera.lt