LT EN RU
Apie mus Kontaktai Paskolų pasiūlymai Projektai Paslaugos
ButaiNamai, kotedžaiSodai, SodybosSklypai, žemėObjektai komercijaiNoriu
pirkti
Noriu parduotiNuoma
Sklypai, žemė
Skelbimo ID:
Savivaldybė:
Kaina
Iki
Plotas
Iki
Aukštas
Iki
Aukštų skaičius
Iki
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Pasirinkti
Šildymo tipas
Pasirinkti
Būklė
Pasirinkti
Ypatybės
Pasirinkti
Partneriai:
 
 

Sklypas pardavimui

Skelbimo ID:

414209

Savivaldybė:

Klaipėdos r. sav.

Adresas:

Karklė, Placio g.

Sklypo plotas:

50 a.

Sklypo paskirtis:

Rekreacinė

Komunikacijos:

Nėra

Kaina:

150000 € 3000 €/a.

   
 

KARKLĖ. BALTIJOS PAJŪRIS. OLANDO KEPURĖ. REKREACINIS 50 arų SKLYPAS. Galima pasiūlyti įsigyti ir 1/2 sklypo už 80.000 € su 250 kv.m. užstatymo plotu.
Parduodamas rekreacinės paskirties 50 arų žemės sklypas ilgalaikio (stacionaraus) poilsio pastatų statybos pajūryje 400 m pušyno takeliu iki jūros. Karklėje šalia Olando kepurės, dalis sklypo apaugusi mišku, netoli sklypo teka upelis Tydeka, galimas užstatymo plotas iki 500 kv.m. pirmas aukštas (ar tris statinius po ~167 kv.m). Asfaltuotas privažiavimas, elektra, gyvenvietes komunikacijos.
Sodybvietės pardavimo kaina 150.000 €
Skelbimo ID 414209 www.avitera.lt svetainėje.
Parduodamas rekreacinės paskirties 50 arų sklypas Karklės kaime Kertingalės sen. Klaipėdos r. šalia kelio Klaipėda-Dargužiai, apsuptas Kretingos miškų ūkio Klaipėdos girininkijos miškų fondo Girulių miško žemių. Visai šalia Tydikos – Gaigalupės upelių.
Detaliuoju planu pakeista pagrindinė žemės naudojimo paskirtis iš žemės ūkio į kitos paskirties žemę rekreacinę teritoriją ilgalaikio (stacionaraus) poilsio pastatų statybos (tp13,R1). Sklypo teritorijoje numatoma statyti nuo vieno iki trijų 1-2 aukštų rekreacinius – poilsio statinius ne aukštesnius kaip 8.5 m. Sklypo užstatymo tankio indeksas 0.11, užstatymo intensivumo indeksas 0.22, kai bendras sklypo užstatymo plotas ne didesnis kaip 500 kv.m.
Komunikaciju Tinklai:
Vandentiekio tinklai: detaliuoju planu numatomas geriamojo vandens tiekimas iš centralizuotu vandentiekio tinklų Karkės k.(pagal įnžinerinių tinklų prisijungimo sąlygas). Tai pat esant butinybei yra numatyta įrengti alternatyvia vandenvietę, kurios vanduo gali buti naudojamas laistymui, buitiniam poriekiams, bet nebus geriamas.
Nuotekų tinklai: Jungimasis į centralizuotus nuotekų surinkimo tinklus Karklės k. Klaipėdos r. Pagal detaluji plana ir vadovaujantis "Pajūrio RegijoninioParko Direkcijos"sąlygas.
Lietaus nuotekų tinklai: Lietaus nuotekas numatoma išvalyti, Vadovaujantis jungtinės veiklos (partnerystės) sutartimi įrengtame lietaus nuotekų valymo įrenginyje ir išleidžiamas į priešgaisrinį vandens rezervuara, j perteklius naudojamas želdinių laistymui.
Šildymas: Numatomas elektra arba dujomis(kai Karklės kaime bus nutiestas dujotiekis)
Dojotiekis: rezervuota trasa dujotiekiui, kai dujotiekio tinklai bus nutiesti Karklės kaime.
Ryšių tinklai: neplanuojami, bet rezervuojama tras jų tiesimui.
Elektros tinklai: pagal lesto išduotas sąlygas privestos iki sklypo. Kvartalo teritorijoje numatytas apšvietimas.
Labai geras ir patogus susisiekimas su Klaipeda (~3 km), tiek su Palanga (~15 km). Karklės gyvenvietė, kaip ir minimas žemės sklypas yra tarp Klaipėdos ir Palangos miestų, maždaug vienodu atstumu, kaip anksčiau minėta, nuo jų nutolusi, prie Baltijos jūros su jos smėlėtais paplūdimiais ir pušynais. Su aplinkinėmis teritorijomis patenka į Pajūrio Regioninio parko teritorijos ribos, kurioms galioja papildomas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytas reglamentas. Karklė iš kadaise buvusios nedidelės žvejų gyvenvietės išaugo į kurortinę gyvenvirtę su specifinių uždarumu dėl Pajūrio Regioninio parko statuso. Tačiau ir čia įrengtas tarptautinis dviračių takas, Įsikųrę viežbučiai ir kavinės: „Žvejo sodyba“ bei „Gamtos perlas“. Kėkvienų metų Rugpjūčio mėn. vyksta tarptautinis muzikos ir šokių festivalis. Projektuojamas ir bus atstatytas mažųjų ir pramogikių laivų uostelis.

 
 

Arunas,
8 670 98110
(8 46) 411673
arunas@avitera.lt